III edycja Budżetu Obywatelskiego „ŁÓDZKIE NA PLUS”

01.04.2019
III edycja Budżetu Obywatelskiego „ŁÓDZKIE NA PLUS”

W związku ze zbliżającą się III edycją Budżetu Obywatelskiego „ŁÓDZKIE NA PLUS”, Kancelaria Marszałka Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego organizuje spotkanie informacyjno-konsultacyjne dla wszystkich mieszkańców naszego regionu. Na niniejszym spotkaniu będzie możliwość uzyskania informacji nt. tegorocznej odsłony budżetu obywatelskiego – procesu zgłaszania zadań, głosowania nad nimi i ich późniejszej realizacji w roku 2020. Nie zabraknie również przypomnienia zwycięskich zadań z poprzednich dwóch edycji, co stanowi doskonały przykład zaangażowania mieszkańców w rozwój całego województwa. Pragniemy dotrzeć z ideą budżetu obywatelskiego do jak najszerszej grupy osób.

            Spotkanie rozpocznie się w piątek 5 kwietnia br. o godzinie 16:00 w Bibliotece Pedagogicznej w Sieradzu przy ul. Jagiellońskiej 2, 98-200 Sieradz.
Po powitaniu uczestników spotkania, nasi pracownicy przedstawią założenia III edycji BO, a następnie odpowiedzą na pytania mieszkańców. W ramach wydarzenia będzie również możliwość odbycia indywidualnych konsultacji z przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego.

Mam nadzieję, że powyższa inicjatywa zachęci naszą regionalną społeczność do jeszcze większej aktywności na rzecz wspólnego dobra, okaże się pomocna przy zgłaszaniu zadań i rozpopularyzuje projekt Budżetu Obywatelskiego.

print

Załączniki: