Członkowie ZNP świętowali Dzień Edukacji Narodowej

18.10.2013
Członkowie ZNP świętowali Dzień Edukacji Narodowej
Członkowie Oddziału Powiatowego Związku Nauczycielstwa Polskiego Sekcji Emerytów i Rencistów w Łasku spotkali się w czwartek 17 października na spotkaniu związanym z obchodami Dnia Edukacji Narodowej.
 
W trakcie uroczystości wręczono odznaczenia za "50 lat przynależności do ZNP" oraz legitymacje związkowe dla nowo przyjętych członków. Pożegnano również osoby przechodzące na emeryturę.

W uroczystościach oprócz prezesa okręgu łódzkiego ZNP Marka Ćwieka udział wzięli również zaproszeni goście: Łódzki Kurator Oświaty Jan Kamiński, Starosta Łaski Cezary Gabryjączyk, Przewodniczący Rady Powiatu Łaskiego Andrzej Banaszczyk oraz Burmistrz Łasku Gabriel Szkudlarek, a także dyrektorzy niektórych placówek oświatowych.

Życzę sobie, żeby współpraca między samorządem a związkiem w przyszłości układała się przynajmniej tak dobrze, jak dotychczas. Bo choć rozmowy często zaczynamy po dwóch stronach stołu, to w rezultacie, zawsze kończymy je po jednej stronie z kompromisem satysfakcjonującym wszystkich – tłumaczył w swoim wystąpieniu Starosta Łaski.

Starosta przekazał również upominki dla osób odznaczonych za "50 lat przynależności do związku" oraz tych, które dopiero zaczynają swoją działalność w strukturach ZNP.

W dalszej części uroczystości odbył się krótki program artystyczny oraz tradycyjne spotkanie koleżeńskie.

P1170568.jpg   P1170658.jpg
   P1170675.jpg P1170597.jpg
P1170709.jpg

 

print