Dyskutowali na temat Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego

15.11.2013
Dyskutowali na temat Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego
P1180831.JPGMiejski Obszar Funkcjonalny na terenie Powiatu Zduńskowolskiego i Powiatu Łaskiego był tematem spotkania, w którym udział wzięli: konsorcjum przygotowujące dokumentację oraz przedstawiciele kluczowych interesariuszy.

Spotkanie odbyło się w piątek 15 listopada w Starostwie Powiatowym w Łasku. Uczestnicy podzieli się z wykonawcami uwagami na temat przygotowanych rozwiązań Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego oraz zgłaszali potrzeby podmiotów, które reprezentowali. Wypracowano również kilka propozycji związanych z MOF, które mogłyby być realizowane w przyszłości.

Oprócz przedstawicieli konsorcjum przygotowującego Plan Rozwoju Lokalnego oraz Koncepcji Zagospodarowania Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego na terenie Powiatu Zduńskowolskiego i Powiatu Łaskiego: Starosta Łaski, Cezary Gabryjączyk, Radny Rady Powiatu Łaskiego, Wojciech Fraszka, Sekretarz Powiatu Łaskiego, Renata Klocek, Kierownik Powiatowego Zarządu Dróg w Łasku, Krzysztof Mikołajczyk, Prezes Lokalnej Grupy Działania „Dolina rzeki Grabi”, Anna Doliwa oraz odpowiedzialny za promocję w Starostwie Powiatowym w Łasku, Dariusz Cieślak.

P1180832.JPG    P1180844.JPG

print