Ferie z Powiatem Łaskim

20.01.2020
Ferie z Powiatem Łaskim

Po raz pierwszy w łaskiej Hali Powiatowej zostały zorganizowany dzień „Ferie z Powiatem Łaskim”. Parkiet hali sportowej zapełniły dmuchane zjeżdżalnie, zamki, tory przeszkód i place zabaw. Przez cały dzień, najmłodsi wraz z rodzicami mogli skorzystać z atrakcji przygotowanych przez Powiat Łaski. Oprócz tego można było zapoznać się z ofertą klubów sportowych oraz stowarzyszeń, które na ten dzień przygotowały swoje stoiska. Wśród nich znalazły się certyfikowana szkółka piłkarska UMKS Korab Łask, Łaskovia Łask, UKS Wiewiórczyn, Klub Tańsa Sportowego „Jaszczur” oraz stowarzyszenia emerytów „Senior”i Amazonek z Kolumny.

Najmłodsi mogli również odbyć wspólny trening z siatkarkami klubu Łaskovia oraz piłkarzami UKS Wiewiórczyn.   

– Cieszę się, ze po raz pierwszy taka impreza odbyła się na naszej Hali Powiatowej. Ilość obecnych osób tylko potwierdziła zapotrzebowanie na tego typu imprezy. Nasza hala ma duży potencjał, który do tej pory nie był dostatecznie wykorzystany. Uśmiechnięte buzie naszych pociech motywują mnie do stworzenia w niedalekiej przyszłości podobnych atrakcji – tak skomentował pierwsze ferie z powiatem Starosta Łaski Piotr Wołosz.

Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji imprezy składam ks. Piotrowi Pirkowi, kierownikowi hali Przemysławowi Urbanowi oraz Sylwestrowi Gaze.

 

 

 

 

print