„HIV – opowiem Wam historię”

02.12.2014
„HIV – opowiem Wam historię”

„HIV – opowiem Wam historię” pod takim hasłem przebiegały tegoroczne obchody „Światowego Dnia Walki z AIDS”.

01 grudnia 2014 r. w Łaskim Domu Kultury odbył się konkurs w związku z obchodami Dnia Walki z AIDS, w którym wzięli udział uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Łaskiego.
Wicestarosta Łaski Pan Marek Krawczyk wyraził zadowolenie, że akcja cieszy się zainteresowaniem młodych ludzi promujących zdrowy styl życia.

Uczestnicy podczas konkursu prezentowali scenki tematyczne związane
z tematyką HIV i AIDS. Każda ze szkół zaprezentowała się w innym sposób. Niemniej jednak jury konkursowe przyznało kolejne miejsca następującym szkołom: pierwsze miejsce ex aequo zajęło I Liceum Ogólnokształcące w Łasku oraz Zespół Szkół w Kwiatkowicach, drugie miejsce zajęło Publiczne Gimnazjum nr 2 w Łasku, a miejsce trzecie przypadło Publicznemu Gimnazjum nr 1 w Łasku.

Nagrody dla uczestników zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Łasku, a wręczył je Wicestarosta Łaski Pan Marek Krawczyk. Organizatorami akcji było Starostwo Powiatowe w Łasku wraz z Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną w Łasku, natomiast Łaski Dom Kultury udostępnił swoją scenę i salę widowiskową dla uczestników konkursu.


Zobacz zdjęcia w fotogalerii.

 

print