IV Rajd Rowerowy NA SZLAKU MIEJSC PAMIĘCI OFIAR II WOJNY ŚWIATOWEJ

28.07.2011
IV Rajd Rowerowy NA SZLAKU MIEJSC PAMIĘCI OFIAR II WOJNY ŚWIATOWEJ
 
9 września 2011 r. Hufiec Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli organizuje IV Rajd Rowerowy pod hasłem: „NA SZLAKU MIEJSC PAMIĘCI OFIAR II WOJNY ŚWIATOWEJ”.
Rajd rozpocznie się o godzinie 9.00 przy Muzeum Domu Urodzin Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Zduńskiej Woli. Należy podkreślić, że rok 2011 został ustanowiony przez Senat RP Rokiem Św. Maksymiliana Marii Kolbego. Jest to 70 –ta rocznica Jego śmierci w Obozie Koncentracyjnym w Oświęcimiu.
Trasa rajdu przebiegać będzie drogami powiatu zduńskowolskiego i łaskiego (drogami miasta i gminy Zduńska Wola, gminy Sędziejowice oraz gminy Zapolice).
Zakończenie rajdu odbędzie się w Gospodarstwie Agroturystycznym „Na Wyspie” A.W. Rumpel w Młodawinie Górnym, gdzie przewidywane są gry i zabawy sportowe z nagrodami i dyplomami dla uczestników rajdu. Ostatnim punktem programu będzie ognisko i pieczenie kiełbasek. Planowane zakończenie przedsięwzięcia ok. godz. 18.00.
Zapraszamy do czynnego włączenia się w w/w przedsięwzięcie.
Informacje dotyczące przewidywanej liczby uczestników prosimy przesyłać drogą elektroniczną hufiec.zdwola@wp.pl do 26 sierpnia 2011 r., natomiast zgłoszenia imienne – (wymagane do ubezpieczenia) do 7 września 2011 r.
 
 REGULAMIN

print