Konferencja „Łódzki Kapitał Ludzki dla wszystkich – od juniora do seniora. Dobre praktyki w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.”

19.11.2012
Departament ds. PO Kapitał Ludzki Urzędu Marszałkowskiego oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi zaprasza na konferencję pt. "Łódzki Kapitał Ludzki dla wszystkich – od juniora do seniora. Dobre praktyki w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki."
 
Konferencja odbędzie się 23 listopada br. (piątek) w kinie Cinema City w łódzkiej Manufakturze, ul. Drewnowska 58.
 
Zgodnie z myślą przewodnią konferencji organizatorzy chcieli, aby jej program zaciekawił każdego, nie był nudny ale różnorodny i dynamiczny. Po raz pierwszy przedstawione zostaną założenia nowej perspektywy finansowej na lata 2014-2020. Podsumowane zostaną także dotychczasowe efekty realizacji Programu Kapitał Ludzki opierając się nie tylko o dane statystyczne, ale przede wszystkim o dobre praktyki czyli wybrane projekty adresowane do każdego, od juniora do seniora – wszystko w formie krótkich materiałów filmowych.
 
Dodatkową atrakcją tylko dla uczestników konferencji będzie zamknięty pokaz filmu edukacyjnego „Hubble 3D" – zdobywca nagrody za najlepszy film edukacyjny 2010 roku. To niezwykła podróż w czasie i przestrzeni dzięki której dowiemy się jak niezwykły jest wszechświat w którym żyjemy. Pokaz filmu odbędzie się w sali kinowej IMAX, gdzie dzięki zastosowanej technologii widz ma wrażenie, że znajduje się w środku wyświetlanej opowieści.
 
Udział w konferencji zapowiedział Pan Witold Stępień, Marszałek Województwa Łódzkiego oraz Pan Marcin Bugajski, Członek Zarządu Województwa Łódzkiego. Podsumowanie wdrażania poszczególnych Priorytetów komponentu regionalnego PO KL zaprezentuje Dyrekcja Departamentu ds. PO Kapitał Ludzki oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy.
 
Szczegółowe informacje na www.pokl.lodzkie.pl
print