Konkurs na hasło promocyjne i logo Powiatu Łaskiego

24.10.2017
Konkurs na hasło promocyjne i logo Powiatu Łaskiego

Starostwo Powiatowe w Łasku zaprasza do udziału w konkursie na logo i hasło promujące Powiat Łaski.  

Celem konkursu jest wybranie najlepszego projektu logo oraz hasła promocyjnego, które staną się wizytówkami Powiatu Łaskiego i będą wykorzystane we wszelkich materiałach
oraz akcjach promocyjnych.

Zadanie dotyczące hasła polega na opracowaniu hasła promującego Powiat Łaski, które będzie mogło być używane we wszelkiego rodzaju akcjach promocyjnych. Hasło powinno składać się nie więcej niż z piętnastu wyrazów.

Zadanie dotyczące logotypu polega na opracowaniu znaku graficznego, który będzie mógł być używany jako logo Powiatu Łaskiego we wszelkiego rodzaju akcjach promocyjnych.

Nagrodą główną w kategorii „logo” jest pakiet graficzny COREL Draw z licencją do użytku komercyjnego oraz upominki rzeczowe od sponsorów. Nagrodą główną w kategorii „hasło” będą bony i nagrody rzeczowe ufundowane przez partnerów.

Spośród uczestników konkursu zostaną rozlosowane również nagrody pocieszenia w postaci voucherów ufundowanych przez wszystkich partnerów konkursu: Over Group, sklep AMPER, sklep Marwis, Niko – ubezpieczenia, Anglostrefa – szkoła języków obcych, restauracja Wenecja, salon MMER i innych.

Projekty hasła lub logo należy dostarczyć wraz z czytelnie wypełnioną i podpisaną Kartą Zgłoszenia (Załącznik nr 1 do Regulaminu) w jeden z następujących sposobów:

  • przesłać w formie elektronicznej na adres: promocja@localhost/wordpress/wordpress.lask
  • przesłać pocztą tradycyjną na adres: Starostwo Powiatowe w Łasku,
    Południowa 1, 98-100 Łask, z dopiskiem: Konkurs na Logo i Hasło Powiatu (projekty prosimy dostarczyć na podpisanej płycie CD).
  • dostarczyć bezpośrednio do budynku Starostwa Powiatowego w Łasku, pokój 7 (projekty prosimy dostarczyć na podpisanej płycie CD)

Prace konkursowe zgłaszać można do 24 listopada 2017 r. godzina 15:00.

Regulamin konkursu na hasło i logo PDF (do pobrania)

Karta zgłoszeń DOCX (do pobrania)

print