Konkurs wielkanocny na „Najładniejszą pisankę wielkanocną w powiecie łaskim”.

03.04.2020
Konkurs wielkanocny na „Najładniejszą pisankę wielkanocną w powiecie łaskim”.

Przed nami najbardziej radosne Święta Wielkanocne. Nieodłącznym elementem wielkanocnego stołu jest jajko, które symbolizuje nowe życie i odrodzenie. Staropolską tradycją na tę okazję jest zdobienie jajek.

W związku z tym Starosta Łaski Piotr Wołosz, tradycyjnie jak co roku zaprasza wszystkie dzieci, młodzież oraz dorosłych do udziału w konkursie „Najładniejsza pisanka wielkanocna w powiecie łaskim”.

Pisanki można wykonać dowolną techniką, tradycyjną lub też nowoczesną

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać 2-3 zdjęcia zrobione w trakcie wykonywania pracy oraz zdjęcie gotowej pisanki. Fotografie należy przesyłać na adres promocja3@lask.com.pl do dnia 10 kwietnia br. , w tytule wpisując imię i wiek autora pisanki.

Wszystkie zdjęcia prac zostaną umieszczone na naszym fanpagu Powiat Łaski, gdzie będzie można oddać głos na najładniejszą, poprzez kliknięcie „Lubię to”. Głosowanie potrwa od 11 kwietnia br. do 18 kwietnia br. Nagrodzone zostaną trzy osoby, które zdobędą największą ilość polubień. Będą brane pod uwagę jedynie głosy (polubienia), które zostaną oddane jedynie w poście udostępnionym na fanpagu Powiatu Łaskiego.

print