Łaski Klub Sztuk Walki na arenie międzynarodowej

07.05.2015
Łaski Klub Sztuk Walki na arenie międzynarodowej
W dniach 30 kwietnia – 3 maja w Krynicy Zdrój zawodnicy Łaskiego Klubu Sztuk Walki rywalizowali w Pucharze Europy w kickboxingu, Światowej Organizacji WAKO.

Dla zawodników impreza była doskonałą okazją do tego, aby sprawdzić swoje umiejętności na ringu i macie oraz wymienić doświadczenia w walkach na europejskim poziomie. Na zawody wpłynęło ponad 700 zgłoszeń w formułach od lekkich do pełno kontaktowych w różnych kategoriach wiekowych i wagowych.

Nasi zawodnicy walczyli w formułach light contact, kick light i low-kick. Patryk Markowski, Angelika Szczepańska, Tomasz Szczepaniak, Karolina Szwedzka, Mateusz Nowak, Karolina Kubiak godnie reprezentowali nasz klub i powiat.

Dobrej postawy wszystkim naszym zawodnikom gratulował Członek Zarządu Komitetu Olimpijskiego – Michał Jasnosz, który przyglądał się całej imprezie. Cieszy fakt, że dzieci i młodzież z Powiatu Łaskiego mogli z sukcesami reprezentować nasz region na międzynarodowej imprezie sportowej. Z sukcesów i postawy swoich zawodników zadowolony jest trener Stanisław Kołodziejski.

źródło: Justyna.U. / Łaski Klub Sztuk Walki

print