Oficjalnie rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

02.09.2015
Oficjalnie rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016
Wraz z 1 września skończył się okres wypoczynku i przyszedł czas na rozpoczęcie kolejnego roku szkolnego, także w powiecie łaskim. W tych ważnych dla wszystkich uczniów wydarzeniach wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych powiatu.

Starosta Łaski Teresa Wesołowska powitała uczniów i nauczycieli na oficjalnym rozpoczęciu roku w Zespole Szkół Rolniczych w Sędziejowicach. Wszystkim zebranym życzyła wytrwałości w zdobywaniu wiedzy, a także w rozwijaniu swoich talentów. Do kadry pedagogicznej skierowała życzenia wszelkiej pomyślności w wypełnianiu odpowiedzialnych zadań edukacyjnych oraz niegasnącego zapału do pracy.

Przedstawicieli samorządu powiatowego nie zabrakło również w pozostałych placówkach. W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łasku Zarząd Powiatu Łaskiego reprezentował Wicestarosta Marek Krawczyk, a wracających po wakacjach uczniów w I Liceum Ogólnokształcącym w Łasku powitał Przewodniczący Rady Powiatu Łaskiego Marek Aulak.

W uroczystej inauguracji w Zespole Szkół Ogrodniczych w Ostrowie wzięła udział Małgorzata Mysur, Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Promocji i Ochrony Środowiska, która odczytała list okolicznościowy przekazany przez Starostę. Podobne listy Starosta skierowała do wszystkich powiatowych placówek oświatowych.

DSC_0014.JPG   DSC_0049.JPG
P1310583.JPG  P1310641-(1).JPG
2.jpg  7.jpg  6.jpg 
print