Powiat Łaski dla użytkowników smartfonów

25.09.2018

Samorząd Powiatu Łaskiego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom młodego pokolenia. Od teraz najważniejsze informacje i sprawy dotyczące samorządu znajdziecie również na swoich telefonach czy tabletach.

Powiat Łaski dla użytkowników smartfonów

Mobilna Aplikacja Powiatu Łaskiego to narzędzie, które pozwoli mieszkańcom na szybki dostęp do bieżących informacji, a turystom zaprezentuje najciekawsze miejsca i zabytki tej części województwa łódzkiego. Dzięki aplikacji szybko zlokalizujecie również wydarzenia warte uwagi.

Znajdziecie bazę telefonów i adresów najważniejszych instytucji oraz urzędów. Aplikacja zapewnia szybki dostęp do informacji zamieszczanych na stronie internetowej www.lask.com.pl.

Po zalogowaniu do Elektronicznego Biura Obsługo Interesanta (EBOI) można sprawdzić stan swojej sprawy załatwianej w Starostwie Powiatowym w Łasku. Ponadto w ramach aplikacji można z poziomu smartfonu zgłosić do samorządu powiatowego usterkę czy utrudnienie komunikacyjne dołączając do tego dokumentację fotograficzną.

Aplikacja dostępna jest w serwisie Google Play – wymagana rejestracja użytkownika.

Narzędzie zostało wdrożone w ramach realizacji projektu pn. „Rozbudowa e-administracji w Powiecie Łaskim” dofinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

print