Powiatowe Targi Edukacyjne – 14 marca 2012 r.

09.03.2012
Powiatowe Targi Edukacyjne – 14 marca 2012 r.

Szanowni Państwo,
Drodzy uczniowie
 
 Wielkimi krokami nadchodzi moment podejmowania ważnej decyzji o dalszym kierunku edukacji tegorocznych absolwentów gimnazjów. Wybór dalszego kształcenia, jak i zawodu dla młodych ludzi jest niezwykle trudnym wyborem, a jest to przecież jedna z najważniejszych decyzji życiowych. Wielu młodych ludzi potrzebuje informacji i porad, które pomogą im odpowiedzieć na pytanie „Co robić w życiu?”.
Powiat Łaski, mając na uwadze pomoc gimnazjalistom w dokonywaniu wyboru organizuje Powiatowe Targi Edukacyjne, które odbędą się w dniu 14 marca 2012 r. w godzinach od 9.00 do 15.00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Jana Łaskiego przy ul. Warszawskiej 13 w Łasku.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z prezentowanymi propozycjami kierunków kształcenia obecnych na Targach szkół ponadgimnazjalnych.
Oprócz szkół ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Łaskiego udział w targach wezmą przedstawiciele jednostek organizacyjnych:
– Placówki Straży Granicznej w Łodzi;
– Komendy Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Łasku;
– Komendy Powiatowej Policji w Łasku;
– Powiatowego Urzędu Pracy w Łasku;
– Cechu Rzemiosł Różnych w Łasku;
– 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku;
– Wojskowej Komendy Uzupełnień w Sieradzu.
 
Z pewnością warto w tym dniu odwiedzić Targi, aby spośród prezentowanych ofert wybrać tę najwłaściwszą.
Pragniemy również nadmienić, że w tym samym dniu odbędą się dni otwarte we wszystkich szkołach ponadgimnazjalnych w Powiecie Łaskim.
 
Zachęcamy do licznego udziału w Targach!
print