Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2012/2013

31.08.2012
Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2012/2013

Szanowni Nauczyciele i Pracownicy Oświaty!
Drodzy Uczniowie i Rodzice!
 

3 września, po wakacyjnej przerwie, rozpoczyna się nowy rok szkolny 2012/2013.
Wracacie do szkoły wypoczęci, pełni wielu wspaniałych wspomnień. U progu kolejnego roku stajecie z nowymi siłami, pragnieniami i oczekiwaniami, z nadziejami na realizację nowych zadań i ambitnych wyzwań jakie stawia przed Wami ciągle zmieniająca się rzeczywistość.
Drodzy Uczniowie, dzień dzisiejszy jest przede wszystkim Waszym świętem. W szkole spędzacie najważniejsze lata Waszego życia. Jest to czas, kiedy zdobywacie elementarną wiedzę i kształtujecie własną osobowość. Życzę Wam, aby ten rok był czasem samych pozytywnych wrażeń. Niech Wasze spotkanie z nauką, z intelektualną przygodą oraz z nowymi ludźmi zaowocuje indywidualnym rozwojem.
Szczególnie ciepło zwracam się do uczniów klas pierwszych. Ufam, że zarówno grono pedagogiczne jak i starsze koleżanki i starsi koledzy będą służyli Wam radą i pomocą. Niech szkoła będzie dla Was miejscem radości i wielu przyjaźni.
Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Oświaty, dziękuję Wam za gotowość do podjęcia swoich obowiązków. Życzę Państwu powodzenia w codziennej pracy, która często jest trudna, ale jednak warta wysiłku, bo jej celem jest rozwój młodego człowieka. Życzę, aby przyniosła ona społeczności szkolnej istotne rezultaty, a Wam satysfakcję i zadowolenie oraz społeczne uznanie.
Niech rok szkolny 2012/2013 będzie dla wszystkich udany i pomyślny.

  Starosta Łaski             
Cezary Gabryjączyk         
print