Rywalizowali o Puchar Komendanta

17.07.2015
Rywalizowali o Puchar Komendanta
W ramach obchodów wojewódzkiego Święta Policji, 15 lipca 2015 roku na boisku Centrum Sportu i Rekreacji w Łasku został rozegrany Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi pod nazwą "Kibicuj Bezpiecznie z Policją".

W rozgrywkach wzięło udział 8 drużyn. W tym drużyna Starostwa Powiatowego w Łasku, wzmocniona o pracowników jednostek powiatowych oraz urzędów gmin.

Najlepszą drużyną turnieju okazał się zespół FERAX Zduńska Wola, drugie miejsce zajęli wojskowi z 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego, na trzecim miejscu uplasowali się policyjni emeryci, którzy w walce o podium pokonali w rzutach karnych reprezentację policjantów z Łasku.

Nagrody w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi nadinsp. Dariusza Banachowicza wręczali: Komendant Powiatowy Policji w Łasku podinsp. Piotr Bielewski, I Zastępca Komendanta mł. insp. Małgorzata Mączyńska, Przewodniczący Rady Powiatu Marek Aulak, Starosta Łaski Teresa Wesołowska, Zastępca Burmistrza Janina Kosman oraz Komendant Powiatowy PSP w Łasku bryg. Piotr Rudecki.

Policjanci z Zespołu do Spraw Nieletnich Komendy w Łasku przygotowali również atrakcje dla najmłodszych: pamiątkową daktyloskopię, pokaz sprzętu policyjnego i konkursy. Dla każdego małego kibica znalazł się symboliczny upominek.
Organizatorem turnieju była Komenda Powiatowa Policji w Łasku przy wsparciu IPA Łódź oraz Starostwa Powiatowego i Gminy Łask.

DSC_0211.JPG  DSC_0203.JPG
DSC_0280-(1).JPG  DSC_0334.JPG
print