Spotkanie Starosty Łaskiego z „Nauczycielem przedszkolnym na medal 2018” z terenu Powiatu Łaskiego

11.07.2018
Spotkanie Starosty Łaskiego z „Nauczycielem przedszkolnym na medal 2018” z terenu Powiatu Łaskiego

W środę 11 lipca br. Starosta Łaski Teresa Wesołowska spotkała się z Panią Katarzyną Kuźniak, Nauczycielem Niepublicznego Przedszkola w Teodorach, zwycięzcą plebiscytu Dziennika Łódzkiego na „Nauczyciela przedszkolnego na medal 2018” z terenu Powiatu Łaskiego.  

Starosta Wesołowska przekazała słowa uznania i gratulacje z okazji zdobycia pierwszego miejsca w plebiscycie oraz podziękowała za prace włożoną na rzecz kształtowania postaw najmłodszych mieszkańców Powiatu Łaskiego.

Pani Starosta  podkreśliła, że codzienna i wytrwała praca, pełna poświecenia i zaangażowania, zasługuje na szczególne uznanie.

– To dzięki pracy pedagoga, kolejne pokolenia dzieci i młodzieży zdobywają wiedzę o świecie, rozwijają swoje zainteresowania, budują relacje z rówieśnikami i uczą się odpowiedzialności za własne czyny i decyzje – podkreśliła Starosta.

Katarzyna Kuźniak otrzymała w plebiscycie 266 głosów, czym wyprzedziła Katarzynę Mazur z Przedszkola Publicznego nr 1 w Łasku (85 głosów) i Joannę Przybylską z Przedszkola nr 3 Misiaczek w Łasku (51 głosy).

print