Starosta Łaski popiera rewitalizację Pl. Szarych Szeregów.

17.04.2020
Starosta Łaski popiera rewitalizację Pl. Szarych Szeregów.

W dniu 10 kwietnia 2020 r. w Starostwie Powiatowym w Łasku odbyło się spotkanie z Panią projektant inż. Elżbietą Andrzejczak, w sprawie rewitalizacji Pl. Szarych Szeregów. Tematem spotkania było omówienie inwestycji, która będzie obejmowała również działki należące do Powiatu Łaskiego. Na działkach tych według projektu, mają powstać parkingi oraz tereny zieleni.

– Na spotkaniu, Pani projektant przedstawiła nam projekt rewitalizacji Pl. Szarych Szeregów w Kolumnie. Bez chwili wahania wyraziłem zgodę, aby inwestycja objęła działki należące do Powiatu Łaskiego. Powstaną na nich miejsca parkingowe, których wciąż brakuje oraz tereny zieloni, które mam nadzieję, dadzą satysfakcjonujący dla mieszkańców efekt końcowy inwestycji.
Jako Starosta, ale również  mieszkaniec Kolumny, cieszę się, że zaniedbane tereny, które od lat wymagały remontu, zyskają nowy wygląd i będą wizytówką naszej małej ojczyzny.

Serdecznie dziękuję Panu Burmistrzowi Gabrielowi Szkudlarkowi oraz Przewodniczącemu Rady Miejskiej w Łasku Panu Robertowi Bartosikowi za ujęcie w budżecie gminy Łask inwestycji, tak długo oczekiwanej przez mieszkańców Kolumny.

print