Starosta Łaski spotkała się z Pierwszą Wicemiss Polonia Województwa Łódzkiego

16.07.2018
Starosta Łaski spotkała się z Pierwszą Wicemiss Polonia Województwa Łódzkiego

W poniedziałek 16 lipca br. Starosta Łaski Teresa Wesołowska spotkała się z Panią Patrycją Woźniak Pierwszą Wicemiss Polonia Województwa Łódzkiego.    

Patrycja Wożniak z Łasku  w dniu 17 czerwca zo stała Pierwszą Wicemiss Polonia Województwa Łódzkiego 2018. To tegoroczna absolwentka i maturzystka Liceum Ogólnokształcącego Zespołu szkół Ogólnokształcących im. Ignacego Jana Paderewskiego w Łasku – Kolumnie. W poniedziałek podczas spotkania w Starostwie Powiatowym w Łasku, Starosta Łaski Teresa Wesołowska wręczyła Wicemiss Województwa Łódzkiego 2018 bukiet kwiatów, upominek promujący powiat oraz list gratulacyjny, w którym pogratulowała Patrycji wyjątkowego wyróżnienia.

Starosta Wesołowska przekazała słowa uznania i gratulacje z okazji zdobycia tytuły pierwszej wicemiss województwa Łódzkiego.

Szczególnie dumna jestem z tego, że to właśnie łaskowianka otrzymała takie wyróżnienie, dzięki któremu możliwa jest również promocja naszego powiatu . Życzę Pani dalszych sukcesów oraz zdobywania najwyższych laurów w konkursach zarówno w kraju jak i poza jego granicami.  Niech Pani urok osobisty oraz piękny uśmiech rozsławiają Ziemię Łaską” – powiedziała Starosta.

print