Starosta spotkała się z nowymi dyrektorami

21.06.2017
Starosta spotkała się z nowymi dyrektorami

Starosta Łaski Teresa Wesołowska spotkała się z dyrektorami placówek oświatowych, którzy wygrali konkursy ogłoszone przez Zarząd Powiatu Łaskiego.

Zarząd w ostatnim czasie ogłosił konkursy na stanowiska dyrektorskie w czterech placówkach prowadzonych przez Powiat Łaski: I Liceum Ogólnokształcącym w Łasku, Zespole Szkół Rolniczych w Sędziejowicach, Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Łasku oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Łasku.

W wynik konkursów na dyrektorów poszczególnych placówek wybrani zostali: Małgorzata Ziarnowska w I LO w Łasku, Paweł Kałuda w ZSR w Sędziejowicach, Krzysztof Ziętala w SOSzW w Łasku oraz Aleksandra Kłos w PPP w Łasku. Dla wszystkich wymienionych będzie to kolejna kadencja na stanowiskach dyrektorskich w jednostkach powiatowych.

W środę 21 czerwca Starosta Łaski Teresa Wesołowska oraz Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Promocji i Ochrony Środowiska Małgorzata Mysur spotkały się z nowymi dyrektorami i wręczyły im okolicznościowe listy gratulacyjne.

W imieniu całego samorządu Powiatu Łaskiego dziękujemy za Państwa dotychczasową pracę na rzecz naszej oświaty, życzymy dalszej i sukcesywnej realizacji wszystkich planów oraz zamierzeń w nowej kadencji – mówiła do zebranych Starosta.

print