Bieg Papieski: Trwają zapisy!

15.04.2017
Bieg Papieski: Trwają zapisy!

Blisko 160 osób zapisanych do kategorii OPEN i ponad 150  do kategorii szkolno-integracyjnych XII Wojewódzkiego Biegu Pamięci Jana Pawła II w Łasku.

Przypominamy, że zgłoszenia zbiorcze do kategorii szkolno-integracyjnych przyjmowane są w Starostwie Powiatowym w Łasku, pokój nr 7 oraz drogą elektroniczną na adres e mail: promocja2@localhost/wordpress/wordpress.lask.

Zgłoszenie do kategorii OPEN i marszu nordic walking prowadzone są w systemie internetowym pod adresem http://www.e-gepard.eu/pl/show-contest/297.

UWAGA! W dzień zawodów, zapisy będą możliwe tylko i wyłącznie do kategorii OPEN i marszu nordic walking. Listy zbiorcze od szkół i instytucji przyjmujemy do wtorku 18 kwietnia br.

Elektroniczny pomiar czasu i marsz nordic walking

W tym roku organizatorzy przygotowali kilka nowości. Bieg w kategorii OPEN zostanie wydłużony do 5 kilometrów i będzie w nim obowiązywał elektroniczny pomiar czasu. Połączony zostanie z marszem nordic walking. Start i meta będą usytuowane na Placu 11 Listopada w Łasku.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w biegu i prosimy o zapoznanie się z regulaminem zawodów.

Zakaz parkowania na Placu 11 Listopada

W związku z organizacją XII Wojewódzkiego Biegu Pamięci Św. Jana Pawła II w Łasku w godzinach 11.30 – 15.00 wystąpią utrudnienia w ruchu na drogach w Łasku. Od godziny 17.00 w sobotę, 22 kwietnia br. będzie obowiązywał zakaz parkowania na miejscach parkingowych w północnej części Placu 11 Listopada.

Organizatorzy i sponsorzy

Powiat Łaski, corocznie, we współpracy z władzami samorządowymi gmin z terenu Powiatu Łaskiego, Księdzem Proboszczem Parafii NP NMP w Łasku oraz środowiskiem sportowym organizuje Wojewódzki Bieg Pamięci Jana Pawła II w Łasku dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Oficjalnymi partnerami wydarzenia zostały również firmy: OVER Group i MMER.

Dokumenty:

Regulamin XII Biegu Pamięci Jana Pawła II

Trasy biegowe dla poszczególnych kategorii

Wzór zgłoszenia zbiorczego

print