Turniej Walentynkowy w Marzeninie

25.02.2014
Turniej Walentynkowy w Marzeninie
W sobotę 15 lutego 2014 r. w Zespole Szkół w Marzeninie został zorganizowany turniej Walentynkowy par mieszanych pod nazwą : projekt edukacyjny „integracja przez sport – walentynkowy turniej piłki siatkowej”.

Organizatorem turnieju była zawodniczka klubu w ramach pracy licencjackiej oraz Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „SUKCES” Marzenin. Celem turnieju była popularyzacja piłki siatkowej w Powiecie Łaskim, poprawienie sprawności fizycznej dzieci i młodzieży oraz integracja lokalnej społeczności.

W turnieju brało udział 6 par mieszanych. Podczas turnieju zorganizowano 2 konkursy. Jeden dla mężczyzn: „konkurs gwoździa” , który po zaciętej dogrywce wygrał – Adam Manios z Łasku oraz konkurs na najlepsze hasło turnieju, które brzmiało: „Myszki, Ludki, Krasnoludki w Marzeninie dzień siatkówki!” wygrała para w składzie: Agata Kosecka- Zduńska Wola i Konrad Rogalski – Łask.

Pierwsze miejsce w turnieju zajęło rodzeństwo z Łasku : Aleksandra i Adam Manios, drugie miejsce Natalia Modalińska i Wacław Stępień, natomiast trzecie miejsce wywalczyli Agata Kosecka i Konrad Rogalski.

Każdy z uczestników turnieju otrzymał pamiątkowe nagrody, które zostały ufundowane przez Powiat Łaski, Gminę Sędziejowice oraz osoby prywatne.

fot. Sylwia Denuszek

print