Young Red Wizard Cup

22.04.2015
Young Red Wizard Cup
W niedzielę 18 kwietnia 2015 Łaski Klub Sztuk Walki zrealizował projekt pt. "Young Red Wizard Cup". Projekt opracowany był przez sensei Dawida Kołodziejskiego. Była to pierwsza edycja tego projektu, którego celem była popularyzacja zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży w naszym regionie, poprzez sport oraz zdrowe żywienie. Głównym partnerem była Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łasku.

Dzięki współpracy z OSM w Łasku, podczas całodniowego wydarzenia, uczestnicy, rodzice oraz zaproszeni goście mięli możliwość degustacji smacznych, naturalnych i wysokiej jakości produktów mlecznych z naszego regionu.

Aby zrealizować powyższy cel rozegrane zostały zawody w dyscyplinach karate i kickboxingu, oraz konkursy dla dzieci. Podczas zawodów rywalizowało 128 uczestników w wieku od 4 do 16 lat z Łasku, Zelowa, Dobronia, Widawy, Pabianic, Zduńskiej Woli, Wiewiórczyna oraz zaproszone reprezentacje z Łodzi, Turku i Brudzewa. Rozgrywki cieszyły się dużym zainteresowaniem, przede wszystkim zacięte pojedynki kumite, czyli walki dzieci i młodzieży w karate. Najwięcej emocji przyniosły pojedynki seniorów w kickboxingu, w których wystąpił czołowy zawodnik Naszego klubu Mateusz Nowak, wygrywając dwa pojedynki.

Wszyscy uczestnicy na zakończenie otrzymali pamiątkowe t-shirty, dyplomy, puchary, ale także gadżety od naszych partnerów. Przy wręczeniu nagród uczestniczył Przewodniczący Rady Powiatu Łaskiego Marek Aulak. Podczas imprezy gościliśmy także Prezesa OSM w Łasku Jerzego Skorka jak również Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Łasku Wojciecha Madeja.

Bardzo cieszymy się ze wsparcia i współpracy ze wszystkimi naszymi partnerami, którzy zaangażowali się w realizację tej imprezy. Impreza udała się dzięki wsparciu wszystkich naszych partnerów tj. Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Łasku, Powiatu Łaskiego, Gminy Łask oraz Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łasku.

Zawody przeprowadził sensei Stanisław Kołodziejski oraz wielu członków Naszego klubu, którzy włożyli ogromny wkład w przygotowaniu i przeprowadzeniu tej imprezy.

Z naszej perspektywy była to niezwykle udana impreza w naszym regionie, cieszymy się z bardzo dobrej współpracy z naszymi partnerami i już teraz zapraszamy ich ale także wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców i instytucję z naszego regionu do współpracy w kolejnych projektach.

Źródło: Łaski Klub Sztuk Walki

print