Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

26.06.2015
Zakończenie roku szkolnego 2014/2015
W piątek 26 czerwca 2015 r. uczniowie zakończyli naukę w roku szkolnym 2014/15. Uroczyste akademie odbyły się we wszystkich placówkach na terenie Powiatu Łaskiego.

Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy uczniowie i nauczyciele spotkali się, by podsumować i zakończyć mijający rok szkolny. Były nagrody, świadectwa, wyróżnienia, kwiaty i podziękowania.

Przewodniczący Rady Powiatu Łaskiego Marek Aulak oraz Wicestarosta Marek Krawczyk reprezentowali władze samorządowe Powiatu Łaskiego na uroczystym zakończeniu zorganizowanym przez I Liceum Ogólnokształcące w Łasku.

Natomiast Starosta Łaski Teresa Wesołowska, wspólnie z Naczelnikiem Wydziału Edukacji, Zdrowia, Promocji i Ochrony Środowiska Małgorzatą Mysur wzięły udział w uroczystości organizowanej przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łasku .

Przed wizytą w popularnym „Ekonomiku”, Starosta wzięła udział również w uroczystym zakończeniu roku w Szkole Podstawowej w Wiewiórczynie, w której przepracowała wiele lat, przed objęciem funkcji Starosty Powiatu Łaskiego.

Więcej zdjęć z piątkowych uroczystości wkróce…

print